Plan lekcji

Rok szkolny 2022/2023

Klasa I

wych. mgr Małgorzata Borkowska

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
750 – 1125 750 – 1125 750 – 1225 750 – 1125 750 – 1225
  1. J. angielski
  2. Eduk.wczes
  3. Eduk.wczes
  4. Eduk.wczes
  1. Eduk.infor
  2. Eduk.wczes
  3. Eduk. wczes
  4. Religia
  1. W – F
  2. Eduk.wczes
  3. Eduk. wczes
  4. Eduk.wczes
  5. Religia
  1. W – F
  2. Eduk. wczes
  3. Eduk. wczes
  4. Eduk. wczes
  1. W – F
  2. Eduk.wczes
  3. J. angielski
  4. Eduk.wczes
  5. Eduk.wczes

Klasa II

wych. mgr Monika Matejek-Basoń

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
750 – 1125 750 – 1225 750 – 1225 750 – 1125 750 – 1225
  1. W – F
  2. J. angielski
  3. Eduk. wczes
  4. Eduk. wczes
  1. W – F
  2. Eduk. wczes
  3. Eduk. wczes
  4. Eduk.infor
  5. Religia
  1. Szachy
  2. Religia
  3. Eduk. wczes
  4. Eduk.wczes
  5. W – F
  1. Eduk.wczes
  2. Eduk. wczes
  3. Eduk. wczes
  4. Eduk. wczes
  1. Eduk.infor
  2. J. angielski
  3. Eduk.wczes
  4. Eduk.wczes
  5. Eduk.wczes

Klasa III

wych. mgr Eliza Saternus-Peschak

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
750 – 1225 750 – 1225 750 – 1225 750 – 1225 750 – 1225
  1. Eduk.wczes
  2. Eduk. infor
  3. Eduk.wczes
  4. W-F
  5. Religia
  1. J. angielski
  2. Eduk. wczes
  3. W – F
  4. Eduk. wczes
  1. Eduk.wczes
  2. Eduk. wczes
  3. Eduk. wczes
  4. W – F
  5. Eduk.wczes
  1. Szachy
  2. Eduk. wczes
  3. Eduk. wczes
  4. Eduk. wczes
  5. Eduk. wczes
  1. J. angielski
  2. Eduk.wczes
  3. Eduk. wczes
  4. Eduk. wczes
  5. Religia

Klasa IV

wych. mgr Maria Kondal

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
750 – 1325 845 – 1420 750 – 1325 845 – 1225 845 – 1325
  1. Przyroda
  2. J. angielski
  3. Historia
  4. Plastyka
  5. W – F
  6. Informatyka
  1. ……
  2. J. angielski
  3. Matematyka
  4. Religia
  5. J. polski
  6. J. polski
  7. Muzyka
  1. Matematyka
  2. Matematyka
  3. W-F
  4. Religia
  5. J. polski
  6. WDŻR
  1. ……
  2. J. angielski
  3. W – F
  4. Technika
  5. J. polski
  1. ….
  2. Matematyka
  3. L.wych
  4. W – F
  5. J. polski
  6. Przyroda

Klasa V

wych. mgr Katarzyna Białas-Szafraniec

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
845 – 1325 7501420 750 – 1325 750 – 1225 750 – 1325
  1. …..
  2. Religia
  3. W – F
  4. J. angielski
  5. Historia
  6. J. polski
  1. Matematyka
  2. Biologia
  3. J. polski
  4. J. angielski
  5. Geografia
  6. Muzyka
  1. J. polski
  2. J. polski
  3. Matematyka
  4. Plastyka
  5. Historia
  6. Informatyka
  1. WDŻR
  2. W – F
  3. Technika
  4. J. angielski
  5. Matematyka
  1. l. wych
  2. W – F
  3. W- F
  4. Religia
  5. Matematyka
  6. J. polski

Klasa VI

wych. mgr Gabriela Helbin

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
750 – 1225 945 – 1515 845 – 1325 750 – 1325 845 – 1325
  1. Religia
  2. W – F
  3. J. angielski
  4. J. polski
  5. Matematyka
  1. ….
  2. …..
  3. Matematyka
  4. W – F
  5. W – F
  6. Historia
  7. J. polski
  8. Muzyka
  1. …….
  2. J. angielski
  3. Biologia
  4. J. polski
  5. Plastyka
  6. Matematyka
  1. L. wych
  2. Technika
  3. J. polski
  4. J. polski
  5. Geografia
  6. Matematyka
  1. J. angielski
  2. Religia
  3. Historia
  4. W-F
  5. Informatyka

Klasa VII

wych. Agnieszka Kajdas

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
750 – 1515 750 – 1515 750  – 1325 750 – 1325
750 – 1420
  1. J. angielski
  2. W – F
  3. Religia
  4. Matematyka
  5. J. polski
  6. Historia
  7. Informatyka
  8. Doradztwo zawodowe
  1. Chemia
  2. Fizyka
  3. Geografia
  4. W – F
  5. W – F
  6. Biologia
  7. J. niemiecki
  8. Muzyka
  1. Biologia
  2. Chemia
  3. J. angielski
  4. Matematyka
  5. Plastyka
  6. J. polski
  1. Fizyka
  2. Matematyka
  3. J. angielski
  4. L. wych.
  5. J. polski
  6. J. niemiecki
  1. Geografia
  2. Religia
  3. Historia
  4. Matematyka
  5. W-F
  6. J. polski
  7. J. polski

Klasa VIII

wych. mgr Wioletta Gurgul

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
750 – 1325 750 – 1515 750  – 1515 750 – 1420  845 – 1325
  1. EDB
  2. Geografia
  3. Chemia
  4. WOS
  5. J. polski
  6. Religia
  1. J. polski
  2. J. polski
  3. Matematyka
  4. J. angielski
  5. Historia
  6. W – F
  7. Biologia
  8. J. niemiecki
  1. J. angielski
  2. W – F
  3. J. polski
  4. Matematyka
  5. Matematyka
  6. L. wych.
  7. WOS
  8. WDŻR
  1. J. angielski
  2. Historia
  3. Fizyka
  4. W – F
  5. W – F
  6. J. polski
  7. J. niemiecki
  1. ….
  2. informatyka/
  3. Fizyka
  4. Matematyka
  5. Chemia
  6. Religia