Aktualności

„DZIEŃ JEŻA” W GRUPIE TYGRYSKI

10 Listopada nasze przedszkolaki świętowały „Dzień Jeża”.
To małe zwierzątko, które jest niestety gatunkiem zagrożonym, stało się w ten dzień bohaterem licznych rozmów, zabaw, piosenek oraz prac plastycznych. Każde dziecko w tym dniu,  na pamiątkę o Jeżyku dostało „Medal Jeża”.


Halloween w grupie Tygryski

30 października dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zabawach związanych z Halooween. Przedszkole stało się najstraszniejszym miejscem na świecie.  Tego dnia przedszkolaki przyszły przebrane w wampiry, czarownice, kościotrupy lub ukryły twarz za maską. Zabawa w  tym dniu była wyśmienita! Wszyscy świetnie się bawili i uczestniczyli w wielu zabawach.


Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada przedszkolaki z grupy „Zerówki” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.
Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana „podusia” do snu.


Sałatka owocowa – Tygryski

W dniu 15 października było w naszej grupie smacznie, a przede wszystkim zdrowo! Dzieci przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. Były jabłka, gruszki, śliwki, winogrona. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy z chęcią zabrał się do pracy. Dzieci samodzielnie kroiły owoce, zachowując bezpieczeństwo przy posługiwaniu się nożem. Sałatka owocowa szybko trafiła do małych, dziecięcych brzuszków.


„Dzień Chłopaka w grupie Tygrysków”

„ W kalendarzu wielka draka,
już niedługo Dzień Chłopaka,
my dziś o Was pamiętamy
i życzenia Wam składamy”

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki wraz z panią odśpiewały urocze „sto lat” i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia. Nie zabrakło również drobnych upominków ufundowanych przez Rodziców. Był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy