ukash Ukash Satın Almak İçin Doğru adrestesiniz. En ucuz en güncel ukash kart satışı bu adreste. Her zaman kaliteli pin numarası almak için mutlaka bize ulaşın. Ukash 19 haneli bir kartdır. Bu kart ile bir çok siteden alış veriş yapabilmektesiniz. -
Ważne informacje
Informacje 2018/2019 PDF

 

 

 

 

KOMUNIKAT!!!

 

 

W związku z wysokimi temperaturami

 

od dnia 12.06.2019 tj. środa do 14.06.2019 tj.piątek

 

lekcje będą odbywać się według  skróconego rozkładu zajęć.

 

Zajęcia świetlicowe oraz posiłki bez zmian.

 

SZS Gorzów certyfikat


 

 

SZS Gorzów dyplom

 


Dzień Dziecka i Sobótki

 

Rada Sołecka i OSP w Gorzowie serdecznie zapraszają na Dzień Dziecka i Sobótki przy remizie OSP w Gorzowie dnia 10 czerwca 2019r. o godz. 16.00


 Informacja dla Rodziców

 

Szanowni Państwo

W naszej szkole na bieżąco realizowane są działania mające na celu zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania dzieci. W trosce o ich bezpieczeństwo obowiązują w szkole procedury określające sposoby reagowania na zagrożenia wewnętrzne, zewnętrzne i zachowania ryzykowne uczniów.
Zachęcamy Państwa również do skorzystania z dokumentu „Bezpieczna szkoła", który znajduje się na stronie: www.men.gov.pl . Stanowi on zbiór ważnych wiadomości, przykładów praktycznych działań profilaktycznych związanych
z ryzykiem wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa w szkole. Wzmacniając współpracę między szkołą a rodzicami została utworzona „Anonimowa Skrzynka Bezpieczeństwa" na sygnały od rodziców dotyczące ewentualnych zagrożeń lub nowych rozwiązań związanych z poczuciem bezpieczeństwa dzieci w naszej szkole. Przytwierdzona jest ona do ściany na parterze szkolnego korytarza przy tablicy ogłoszeń.
W razie potrzeby mogą Państwo skorzystać z porady następujących instytucji wspomagających i udzielających wsparcia w sytuacjach trudnych:

1. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Oświęcim ul. Bema 4
Tel. 33/843-11-62.

2. Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Oświęcim ul. Dąbrowskiego 139
Tel. 33/876-01-03; 510-347-573

3. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Oświęcim ul. Bema 4
Tel. 33/842-23-29

4. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmku
Tel. 33/846-13-39

5. Komenda Policji w Chełmku
Tel. 33/846-17-77

 


Plakat 2 

Świetlica Środowiskowa w Chełmku
w okresie wakacyjnym będzie czynna od 24 czerwca 2019 do 26 lipca 2019 r.
w godzinach od 7:00 do 15:00.

W siedzibie świetlicy środowiskowej przy ul. Brzozowej 9 w Chełmku oraz
w załączniku poniżej znajdują się karty zapisowe, które należy wypełnić i zwrócić bezpośrednio do kierownika jednostki. Należy to zrobić najpóźniej do 17 czerwca 2019 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.
Dzieci, które przyjdą z kartami dopiero na pierwsze zajęcia, mogą nie być przyjęte z powodu braku miejsc.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu (33) 846-10-25.

Karta zgłoszenia dziecka na świetlicę w okresie wakacyjnym

Regulamin Świetlicy Środowiskowej 2019 + RODO

Zgoda na publikacje wizerunku 2019

Zgoda na udział w wyjściach, wycieczkach i zajęciach zewnętrznych


Wycieczka rowerowa

 

W dniu 12.06.2019r.o godz. 10.40 odbędzie się wycieczka rowerowa dla osób chętnych.


KARTA ROWEROWA

 

Dnia 17.05.2019r.  o godz. 8.30 - egzamin teoretyczny


Dnia 31.05.2019r. o godz. 8.30 - egzamin praktyczny


OGŁOSZENIE!!!

 

Dnia 13 maja 2019r. ( tj. poniedziałek)  odbędą się zebrania
z rodzicami uczniów:

o godz. 16.30 klasy I - III sp

o godz. 17.00 klasy IV - VIII sp i III gimnazjum


 

SZS Gorzów-2 

SZS Gorzów -1


 

242px-LogoLP.svg

#SADZIMY! 

26 kwietnia, dzięki współpracy z Nadleśnictwem Chrzanów, przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji #sadziMY!. Otrzymaliśmy sadzonki lipy i grabu, które nie tylko ozdobią nasz ogród, ale zapewnią nam tlen, oczyszczą powietrze, wpłyną korzystnie na klimat i samopoczucie. Posadzimy je koło szkoły, będziemy pielęgnować i podziwiać, jak rosną.
Cieszymy się, że polscy leśnicy każdego roku sadzą 500 milionów drzew, w których dom znajduje wiele gatunków roślin, grzybów i zwierząt. Wiemy o tym,
a dołączając do akcji potwierdzamy w praktyce, że troska o naturalne środowisko jest nam bardzo bliska.

sadzonki2 sadzonki3

sadzimy

PDF


Radosnego Alleluja!!!

 

 

 

 

 

 

„Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną,
kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa
pokonuje ostatecznie siły ciemności
i śmierci,
zapala w sercach wierzących nadzieję
i radość”.

 

św. Jan Paweł II

 

 

 

 Z okazji Świąt Wielkanocnych prosimy przyjąć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i szczęścia osobistego.

 

Niech podczas tych świątecznych dni we Waszystkich sercach zagości miłość, radość i nigdy niegasnąca nadzieja.

 


OGŁOSZENIE!!!

 

 

Od czwartku 18 kwietnia przedszkole będzie czynne.

 


Żonkile Nadziei 

 

Początek wiosny i w naszym szkolnym ogródku zakwitły piękne, żółte żonkile, które uczniowie sadzili jesienią w ramach akcji Żonkile Nadziei dla Frania Irzyka.

20190329 124620

20190329 124636


 REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO 2019

 „Ochrona zagrożonych gatunków"

 

 


 

klapki

 


 

zaswiadczenie

 


OGŁOSZENIE!!!

 

Dnia 5.03.2019r. odbędą się zebrania z Rodzicami

o godz. 17.00 klasy I-VIII

o godz. 17.30 klasa III gimnazjum

 


 

 dialog

 

 

Nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu „Szkoła dialogu"

 

Szkoła Dialogu to program edukacyjny, którego celem jest zapoznanie uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych z historią Żydów w Polsce oraz ich wkładem w społeczny, kulturalny i ekonomiczny rozwój naszego kraju. Uczestnicy poznają rolę, jaką Żydzi odgrywali w ich miastach, lokalną historię, która bardzo często nie jest im znana.

 

Uczestnicy Szkoły Dialogu stają się prawdziwymi ekspertami od żydowskiej historii swoich miejscowości. Zaskakują skalą swoich projektów i inicjatywą, używają interaktywnych form komunikacji, działają w przestrzeni publicznej. Ich zaangażowanie, kreatywność oraz odpowiedzialność są miarą sukcesu programu.

 

Podczas czterech warsztatów prowadzonych przez specjalnie przygotowanych edukatorów Forum uczniowie rozpoczynają osobistą podróż związaną z odkrywaniem przeszłości własnego miasteczka. Przeprowadzają wywiady z członkami swoich rodzin, przeglądają archiwa, rozmawiają z lokalnymi aktywistami, aby zrekonstruować obraz społeczności żydowskiej, która kiedyś żyła w ich miejscowości. To właśnie oni – uczniowie – stają się przewodnikami i przygotowują wycieczki po miejscach związanych z historią Żydów, przeznaczone dla rodziców, sąsiadów, przyjaciół i władz lokalnych. Tamci Żydzi przestają być „obcy" i stają się na powrót sąsiadami, którzy mimo tego że zginęli, nie są zapomniani. Powstają strony internetowe, uczniowie tworzą spacerowniki i trasy turystyczne, które udostępniają online, ale też w lokalnych informacjach turystycznych i urzędach. Stają się przewodnikami swoich własnych nauczycieli, rodziców i burmistrzów.

 


Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych- informacja- ulotka MEN


Szanowni Państwo!

 


Wspólnie z Radą Rodziców, Radą Pedagogiczną zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku dla Samorządowego Zespołu Szkół w Gorzowie. Możliwość pozyskania 1%, stała się faktem dzięki nawiązaniu współpracy z Małopolskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole.

 

Wystarczy wpisać w rozliczeniu rocznym :

 

w polu: KRS: 0000052078

w polu: " cel szczegółowy": „1% dla Samorządowego Zespołu Szkół w Gorzowie"

 

Jednocześnie zapewniamy, że przekazane przez Państwa pieniądze w całości zostaną wykorzystane na wsparcie działalności edukacyjnej, kulturalnej i sportowej naszych uczniów.

 


 INFORMACJA !!!

 

Dla uczniów klas 8 szkoły podstawowej

 

ZARZĄDZENIE NR 11/19 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 29 stycznia 2019 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych, tj.: czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum, branżowej szkoły I stopnia, klasy wstępnej, o której mowa w art. 25 ust. 3 ustawy Prawo oświatowe oraz do publicznej szkoły podstawowej dla dorosłych, na semestr pierwszy klasy I publicznego czteroletniego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych i publicznej szkoły policealnej na terenie województwa małopolskiego na rok szkolny 2019/2020.

Załącznik : https://kuratorium.krakow.pl/wp-content/uploads/2019/01/zarzadzenie-nr-11_19-mko-sp.pdf

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych, tj.: czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum, branżowej szkoły I stopnia i klasy wstępnej, o której mowa w art. 25 ust. 3 ustawy – Prawo oświatowe na terenie województwa małopolskiego na rok szkolny 2019/2020

Załącznik https://kuratorium.krakow.pl/wp-content/uploads/2019/01/zalacznik-nr-2-do-zarz-11_19-mko-sp_2.pdf

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na semestr pierwszy klasy I publicznej szkoły policealnej na terenie województwa małopolskiego na rok szkolny 2019/2020

Załącznik https://kuratorium.krakow.pl/wp-content/uploads/2019/01/zalacznik-nr-3-do-zarz.-11_19-mko-sp_2.pdf

Dla uczniów 3 klasy gimnazjum

ZARZĄDZENIE NR 10/19 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 29 stycznia 2019 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do klas I publicznych szkół dla absolwentów dotychczasowego gimnazjum, tj.: dotychczasowego trzyletniego liceum ogólnokształcącego, dotychczasowego czteroletniego technikum i branżowej szkoły I stopnia oraz na semestr pierwszy klasy I dotychczasowego trzyletniego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych na terenie województwa małopolskiego na rok szkolny 2019/2020.

Załącznik: https://kuratorium.krakow.pl/wp-content/uploads/2019/01/zarzadzenie-nr-10_19-mko-gimnazja.pdf

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I publicznych szkół dla absolwentów dotychczasowego gimnazjum, tj.: dotychczasowego trzyletniego liceum ogólnokształcącego, dotychczasowego czteroletniego technikum i branżowej szkoły I stopnia na terenie województwa małopolskiego na rok szkolny 2019/2020.

Załącznik: https://kuratorium.krakow.pl/wp-content/uploads/2019/01/zalacznik-nr-1-do-zarz.-10_19-mko-gim_2.pdf

Źródło: strona www Kuratorium Kraków


OGŁOSZENIE!!!

 

W dniu 21 XII ( tj. piątek) zajęcia w szkole będą do godz. 12.30

Świetlica w tym dniu wg planu

Ze względu na wigilijki klasowe w szkole nie będzie obiadów

 


Materiały informacyjne dotyczące rekrutacji
na rok szkolny 2019/2020
do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

 

1. List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców (pdf) 4 XII 2018 r

2. Ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 (pdf) 4 XII 2018 r.

3. Komunikat MEN na temat rekrutacji na rok szkolny 2019-2020


 "Góra grosza"
- XIX edycja

 

Od poniedziałku 26.11.2018 r. rusza kolejna "Góra Grosza", do której od lat aktywnie włącza się społeczność naszej szkoły.

Celem akcji, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego i pozwolą im spokojnie dorastać.

Akcja trwa do 2 stycznia 2019 roku.

 gg plakat


OGŁOSZENIE!!!

 

Od 19.11.2018r. obowiązuje nowy rozkład godzin lekcyjnych.

więcej

Będą dwie przerwy obiadowe po 15 min.

 

11.25 - 11.40 - obiad dla klas I - IV

12.25 - 12.40 obiad dla klas V - VIII i III g

 


Ogłoszenie !!!

 

PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA 2018r.

jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, wychowawczych oraz opiekuńczych

  

2

 


Podziękowanie!!!

 

Samorząd Uczniowski oraz Koło Wolontariatu SZS w Gorzowie bardzo dziękują uczniom oraz wszystkim darczyńcom, którzy wsparli schronisko
w Oświęcimiu.
30 października 2018r. dla potrzebujących kotków i piesków zostały dowiezione kołdry, koce, ręczniki, karma, środki czystości oraz leki dla chorych zwierzaków.
Po raz kolejny udowadniamy, że los bezdomnych zwierząt nie jest nam obojętny.
Dziękujemy.

 

DSC06741 

 

DSC06742

 


„Działamy z imPETem My, działajcie także i Wy!"?

 

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu w ramach Kampanii „Działaj z imPETem!"

 

Do wygrania super nagrody.

 

http://dzialajzimpetem.pl/konkurs/

Ważne informacje dotyczące konkursu

 

1. Od 26 listopada 2018 r. od godziny 12:00 do 7 grudnia 2018 r. do godziny 12:00 głosujemy na Pracę Konkursową – plakat wykonany przez uczniów kl. 8 naszej szkoły

 

http://dzialajzimpetem.pl/prace-konkursowe/page/6/.

 

Zachęcamy rodziców uczniów i przyjaciół szkoły! 1 głos = 1 punk.
A im więcej punktów tym większa szansa znalezienia się w Rankingu Prac,
z którego wyłaniani są zwycięzcy.

 

2. Możesz także zdobyć dodatkowe punkty  za:

 

polubienie profilu na Facebooku o nazwie „Działaj z imPETem" pod adresem https://www.facebook.com/dzialajzimpetem [link] – 1 pkt za każde polubienie, lecz nie więcej niż 10 pkt. łącznie, przy czym Szkoła musi przesłać Organizatorowi e-mailem linki potwierdzające takie polubienia.

 

 baner

 


 


Zwierzęta w schronisku czekają na wsparcie.

 

Schronisko OTOZ Animals w Oświęcimiu przygotowuje się na sezon zimowy. Jak zawsze potrzebna jest karma dla zwierząt, leki i środki czystości.

 

"Po karmach z supermarketów nasze pieski chorują, dostają biegunki, wydajemy dodatkowe środki na lekarstwa. Dla wszystkich chętnych, którym leży na sercu los naszych pupilów prosimy o zakup jednego opakowania dobrej jakościowo karmy, niż pięciu paczek z supermarketu" – mówi kierownik OTOZ Animals.

Co jest potrzebne?
Tylko i wyłącznie karma firmy Brit oraz Animonda GranCarno

Środki lecznicze :
– Convalescence (dostępny w gabinetach weterynaryjnych)
– Fiprex na pchły w kroplach lub w sprayu , Stronghold w kroplach
– tabletki na odrobaczanie dla kotów i psów / Drontal junior, Milbemax/,itp
– Bezo-pet pasta na odkłaczanie dla kotów
– Diarsanyl i Enteroferment na biegunkę
– podkłady, gaziki, bandaże, plastry opatrunkowe
– Gelacan – bardzo ważny lek, który zamawiamy dla starszych psów (niestety dosyć drogi): animalia.pl/produkt
Środki czystości, przedmioty gospodarcze, artykuły dla zwierząt:
– płyny do podłóg, domestos, ace, płyny do naczyń, ręczniki papierowe, gąbki do mycia, ścierki, rękawiczki jednorazowe
– wiaderka, miotły, szufelki, grabie na liście, łopaty, mopy
– kołdry (nie puchowe), koce, ręczniki, pościel, poduszki, materacyki dla psów
– materiały budowlane (farby, kafelki, pędzle, siatki, itp)
– budy dla psów
– klatki transportowe dla psów i kotów (różne rozmiary – najlepiej duże)
– drapaki i zabawki dla kotów
– zabawki dla szczeniaków / kostki wędzone itp.
– smakołyki wykorzystywane podczas szkoleń psiaków
– obroże, smycze, legowiska
Bardzo ważne, by nie przynosić rzeczy po chorych zwierzakach
Datki finansowe zawsze bardzo potrzebne można kierować na konto:
PKO BP SA O/ Oświęcim 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698

 

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy


OGŁOSZENIE !

 

Społeczność szkolna SZS w Gorzowie serdecznie zaprasza do udziału

w Akcji Charytatywnej

„Żonkile dla Frania Irzyka”

28 września (piątek) o godz. 12.20

Każdy, kto zechce wpłacić dobrowolną kwotę i zasadzić otrzymaną cebulkę żonkila
w wyznaczonym miejscu przed szkołą przyczyni się do:

 

  • finansowej pomocy w leczeniu Frania
  • upiększenia szkolnego ogrodu, który wiosną rozkwitnie „Żonkilowym Polem Nadziei”

 

Wspólnie pielęgnujmy Dobro i Piękno – niech zakwita w nas i wokół nas!

 


W dniu 25 września 2018 r. ( wtorek)

odbędzie się w szkole Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

 

Harmonogram:

 

Lekcja

klasa

przedmiot Nauczyciel

sala

1110

Apel

wszyscy

Wszyscy uczniowie

i nauczyciele

Hol dolny

1135- 1220

Klasa VI

w-f

p. G. Helbin

s. 12

1240-1325

Klasa VII

j. angielski

A. Milowska

s. 12

1335-1420

Klasa V

w-f

p. G. Helbin

s. 12

1515

Szkolenie dla nauczycieli

Rada Pedagogiczna

s. 12

 


Grawitacja Oświęcim

 

Szkoła Tańca „Grawitacja Oświęcim" działająca przy Stowarzyszeniu Form Tanecznych Kultury Fizycznej i Sportu „ Krok po kroczku" w Oświęcimiu zaprasza na zapisy.

Wszelkie informacje oraz zapisy; kontakt przez stronę internetowa szkoły tańca.
U nas zajęcia mają się odbywać od 18.09 2018 w godzinach 16:30 do 17:30.


Ju-Jitsu

 

Od 13 września 2018r. ruszają zajęcia Ju-Jitsu w naszej szkole. Zajęcia prowadzone będą przez Trenera Klasy Mistrzowskiej w Ju-Jitsu w ramach projektu „Prawdziwy wojownik nie walczy na ulicy", który polega na przeprowadzeniu bezpłatnych zajęć Ju-Jitsu dla dzieci ze szkół podstawowych w wymiarze 60 min tygodniowo.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

jujitsu1


OGNISKO MUZYCZNE

"OKTAWA" w Oświęcimiu

 

Zaprasza do nauki gry na:

- syntezatorze

- fortepianie

- akordeonie

- gitarze

- gitarze basowej

- oboju

- klarnecie

- emisja głosu ( nauka spiewu)

Konsultacje muzyczne odbędą się w naszej szkole
w dniu 05.09.2018r. o godz. 15.20

 

Zajęcia będą realizowane w Naszej szkole.

 
Informacje 2017/2018 PDF

Więcej…
 
Informacje 2016/2017

Więcej…
 
Informacje 2015/2016

 

 

Więcej…
 
Informacje 2014/2015

 

Więcej…
 
Informacje 2013/2014

 

Więcej…
 Top free joomla themes, business hosting.

Kontakt

 

Samorządowy Zespół Szkół
im. Marii Konopnickiej
w Gorzowie
32-660 Chełmek
ul. Szkolna 3, Gorzów
tel/fax: (033) 846-14-75

mail: sekretariat@szsgorzow.pl

Galeria Zdjęć

Prace uczniów

 

ORIGAMI

Nagrody dla uczniów "Wiktory"

statuetka

"Przyjaciel szkoły"


 DSC4641

Cytaty

Wiliam Szekspir

"Wiemy kim jesteśmy, lecz nie wiemy, kim stać się możemy"

Zegar

Data

Statystyka

Odsłon : 303845