ukash Ukash Satın Almak İçin Doğru adrestesiniz. En ucuz en güncel ukash kart satışı bu adreste. Her zaman kaliteli pin numarası almak için mutlaka bize ulaşın. Ukash 19 haneli bir kartdır. Bu kart ile bir çok siteden alış veriş yapabilmektesiniz. -
Sukcesy uczniów 2018/2019

 

Literacki laur dla Joanny 

 

Prawdziwie olimpijski sukces w dziedzinie literatury odniosła Joanna Bocheniak, uczennica szóstej klasy Samorządowego Zespołu Szkół w Gorzowie, która została laureatką ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadania olimpijskie. Jej praca, napisana pod kierunkiem polonistki Urszuli Gui, to fabularyzowana historia dążenia do realizacji sportowych marzeń Haliny Wittig, przedwojennej polskiej łyżwiarki. Opublikowanie tego opowiadania w specjalnie przygotowanym zbiorze pod tytułem „Mierzymy wysoko" było jedną z wielu cennych nagród, które Joanna odebrała 13 czerwca w warszawskim Centrum Olimpijskim.

http://chelmek.pl/dla-mieszkancow/aktualnosci/2440-literacki-laur-dla-joanny

 

IMG 20190613 133313

IMG 20190613 124337

DSC 6199


Nagrody Burmistrza Chełmka

 

W dniu 19 czerwca podczas akademii z okazji zakończenia
roku szkolnego 2018/2019 zostały wręczenie  przez Burmistrza Chełmka  Andrzeja Saternusa
nagrody najzdolniejszym uczniom za osiągnięcia w nauce.

 

Nagrody otrzymali:

- Eryk Stachura - klasa IV

- Wiktor Peschak – klasa V

- Jan Czerw - klasa V

- Joanna Bocheniak – klasa VI

- Zofia Gołąb - klasa VI

- Oliwia Łukasiewicz - klasa VI

- Martyna Remsak - klasa VI

- Daria Czopek - klasa III gimnazjum

- Hanna Gołąb - klasa III gimnazjum

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

konrokszk 062019 07-976295dbab

 


KSIĄŻKA, KTÓRĄ POLECAM...

 

Uczniowie klasy piątej wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym - Książka, która polecam... Jury podjęło decyzję, że wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymują wyróżnienia, dyplomy, nagrody książkowe oraz drobne upominki.

Jan Czerw - wyróżnienie
Julia Fryda - wyróżnienie
Dominika Jeleń - wyróżnienie

Życzymy dalszych sukcesów :)

DSC 1424

DSC 1422


 Stypendia sportowe

 

Podczas akademii 24 maja w sali kinowej MOKSiRu w Chełmku Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus wręczył stypendia dla najlepszych sportowców.

Z naszej szokły stypendia otrzymali: Anna Gwiżdż, Igor Rybak, Mateusz Rybak, Michał Rybak, Tatiana Balcerak.


Podsumowanie Gminnego Konkursu Ekologicznego

 

W piątek 24 maja na sali kinowej MOKSiR w Chełmku podsumowano XII edycję Gminnego Konkursu Ekologicznego pod hasłem „Ochrona zagrożonych gatunków".
Celem konkursu było zainteresowanie uczniów otaczającą przyrodą, propagowanie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska, aktywizacja do działań na rzecz środowiska i społeczności lokalnej oraz ukazanie wpływu codziennych czynności i zachowań na stan najbliższego otoczenia,
a w szczególności w zakresie ochrony zagrożonych gatunków.

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to:

1. Praca plastyczna: Ksawery Peschak, Oliwier Zamarlik.

2. Eko-Karmnik: Jakub Tomczyk, Oliwia Ostrowska, Wiktor Czopek, Zofia Czerw.

3. Album fotograficzny: Wiktor Peschak.

4. Eko-komiks: Kacper Zamarlik, Wiktoria Grabowiec.

 

5. Edukacyjna gra ekologiczna: Jakub Ciszewski, Jan Czerw, Milena Remsak.

6. Test ekologiczny: Daria Czopek, Ewa Dybał, Wiktoria Nowak.

 

XIII GKE 2019

 

 


Konkurs plastyczny "Oświęcim w legendzie"

 

Uczniowie klasy II zajęli I miejsce w konkursie plastycznym „OŚWIĘCIM
W LEGENDZIE" w ramach X Jarmarku Kasztelańskiego
zorganizowanego przez Muzeum Zamek w Oświęcimiu. 

rozstrzygnicie konkursu 2

dyplom

 

 


 

Konkurs „Igrzyska historyczne" Etap dla klas IV-VI

 

We wtorek 30.04.2019 r. w Muzeum Zamek w Oświęcimiu odbyły się eliminacje do finału konkursu historycznego poświęconego ponad 800-letniej historii Królewskiego Miasta Oświęcimia. Drużyna w składzie Justyna Gołąb, Zosia Gołąb oraz Bartłomiej Boruń z klasy 6 zajęli 4 miejsce i weszli do finału konkursu, który odbędzie się 5 maja 2019 r, podczas „Jarmarku Kasztelańskiego w Oświęcimiu o godz. 10.30.


Gratulujemy zwycięstwa!!!


 

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

 

Dnia 26.03.2019r. reprezentacja dziewcząt klas 7-8 i gimnazjum uczestniczyła
w gminnych zawodach piłki ręcznej. Dziewczęta w składzie: kapitan : Karolina Tarkowska- rozgrywająca, bramkarze; Daria Czopek, Paulina Głogowska, rozgrywające: Gabriela Kozioł, Julia Postupalska, skrzydłowe: Lidia Klima, Julia Różycka, Roksana Ładocha, Daria Kotlarz, Sabina Sieczkowska zajęły I miejsce
w gminie, awansując do zawodów powiatowych, które odbędą się 8.04.2019r. na hali w Chełmku. GRATULUJACJE.

20190326 110520


MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

 

25.03.2019r. w SZS nr 1 w Chełmku odbyły się gminne zawody w mini piłkę ręczną. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: kapitan Joanna Bocheniak- rozgrywająca, bramkarze : Anna Gwizdż, Martyna Remsak, rozgrywające: Agnieszka Krucka, Amelia Kurek, Michalina Gałgan, skrzydłowe: Milena Remsak, Aleksandra Remsak, Justyna Gołąb, Zofia Gołąb zajęła I miejsce. Dziewczynki wygrały z SZS nr1z Chełmka 5:1 oraz SP nr 2 z Chełmka 6:3, awansując do zawodów powiatowych.

28.03.2019r. uczennice reprezentowały szkołę oraz gminę w zawodach powiatowych w Osieku. Po zaciętej rywalizacji w turnieju zajęły wysokie – II miejsce wygrywając ze SP z Brzezinki i SP z Polanki oraz remisując ze SP z Osieką. Różnicą bramek musiały uznać wyższość SP z Osieka.

Za sportową rywalizację, zaangażowanie oraz oddanie serca na parkiecie GRATULACJE.20190328 111952

 

20190328 112330


SUKCESY UCZNIÓW

 

Dnia 22.03.2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gminnych Biegach Przełajowych z cyklu „Poszukiwacze wiosny". Czworo z nich stanęło na podium.
I miejsce ex aequo w kategorii chłopców klas 7-8 i gimnazjum zdobyli: Igor Rybak kl.8 oraz Bartosz Bednarczyk kl.8. W kategorii dziewcząt I miejsce Gabriela Kozioł kl.3 gimnazjum, III miejsce Karolina Tarkowska kl. 3 gimnazjum. Wszystkim gratulujemy.

20190322 124013 a


Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

20190315 104738

 

Dnia 15 marca br. w Gorzowie odbyły się Eliminacje Gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Szkołę reprezentowali: Zofia Gołąb, Justyna Gołąb, Bartłomiej Boruń, Igor Rybak, Hanna Gołąb, Daria Kotlarz, Karolina Tarkowska. Uczniowie Naszej Szkoły stanęli na podium: I miejsce – Hanna Gołąb, III miejsce – Igor Rybak w kategorii Gimnazjum oraz I miejsce – Zofia Gołąb, III miejsce – Bartłomiej Boruń w kategorii Szkoły Podstawowej w gminnym Turnieju Pożarniczym „Młodzież zapobiega Pożarom". Gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami wezmą udział w wycieczce do Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach, która odbędzie się w maju.

30 marca br. uczennice będą reprezentowały naszą szkołę na etapie powiatowym. Będzie to Hanna Gołąb – klasa III gimnazjum oraz Zofia Gołąb – klasa VI szkoły podstawowej, które zajęły pierwsze miejsca w etapie gminnym.

Życzymy dalszych sukcesów!!!

20190315 104623


Stypendia Burmistrza

 

Zostały przyznane Stypendia Burmistrza Chełmka za wysokie wyniki w nauce dla uczniów, którzy otrzymali średnią ocen powyżej 5,1 za pierwszy okres w roku szkolnym 2018/2019, brali  udział i odnosili sukcesy w konkursach, olimpiadach przedmiotowych.

Stypendia otrzymali: Hanna Gołąb, Daria Czopek, Gabriela Kozioł, Mateusz Rybak, Ewa Dybał, Joanna Bocheniak, Zofia Gołąb,  Martyna Remsak, Milena Remsak, Aleksandra Remsak, Piotr Dybał, Jan Czerw.

DSC07965

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

 

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursach o zasięgu ogólnopolskim. Poszerzają swoją wiedzę i zainteresowania.
Dyplom laureata w Olimpiadzie Mitologicznej zdobyli:
Wiktor Peschak - uczeń klasy V
Hanna Gołąb - uczennica klasy IIIG

Życzymy dalszych sukcesów!

Olimpiada Mitologiczna


Gminny Konkurs Recytatorski
Poezji Św. Jana Pawła II

 

19 października w MOKSiR w Chełmku odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Św. Jana Pawła II, w którym nasi uczniowie otrzymali nagrody:

w kategorii uczniowie klas I–III szkoły podstawowej

I miejsce –Tymoteusz Rybak

 

w kategorii uczniowie klas IV–VI szkoły podstawowej

II miejsce - Dominika Jeleń

 

w kategorii uczniowie klas VII–VIII szkoły podstawowej i klasy III gimnazjum

II miejsce – Hanna Gołąb

 

w kategorii Dziecięcy Zespół Śpiewaczy "Małe Malwy"

wyróżnienie - Karolina Tarkowska

 

 DSC 7275


Stypendium Burmistrza Chełmka

 

Podczas akademii 12 października w sali kinowej MOKSiRu w Chełmku Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus wręczył nagrody dla najzdolniejszych uczniów.

Za najlepsze wyniki z naszej szkoły stypendia otrzymali: Ewa Dybał, Hanna Gołąb, Martyna Remsak, Joanna Bocheniak, Paulina Mocek, Wiktor Peschak, Milena Remsak, Aleksandra Remsak, Zofia Gołąb, Justyna Gołąb, Michał Rybak, Daria Czopek, Mateusz Rybak, Oliwia Łukasiewicz, Tatiana Balcerek, Jan Czerw, Piotr Dybał, Julia Postupalska, Karolina Tarkowska, Gabriela Kozioł.

DEN 2018 014


Sukcesy naszych uczennic!


Uczennice naszej szkoły- Tatiana Balcerak - klasa 6 oraz Anna Gwiżdż- klasa 7, należące do Formacji Tanecznej ELITA KIDS, działającej przy Oświęcimskim Centrum Kultury 29 września 2018r. brały udział w MISTRZOSTWACH POLSKI
w Opolu Lubelskim.

Dziewczynki zdobyły ZŁOTY MEDAL, a tym samym Mistrzostwo Polski w kategorii taniec towarzyski-solistki do lat 15.
Gratulujemy znakomitej postawy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym sezonie tanecznym.

 

DSC06531

 
Top free joomla themes, business hosting.

Kontakt

 

Samorządowy Zespół Szkół
im. Marii Konopnickiej
w Gorzowie
32-660 Chełmek
ul. Szkolna 3, Gorzów
tel/fax: (033) 846-14-75

mail: sekretariat@szsgorzow.pl

Galeria Zdjęć

Prace uczniów

 

ORIGAMI

Nagrody dla uczniów "Wiktory"

statuetka

"Przyjaciel szkoły"


 DSC4641

Cytaty

Stefan Żeromski
"Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."

Zegar

Data

Statystyka

Odsłon : 210554