ukash Ukash Satın Almak İçin Doğru adrestesiniz. En ucuz en güncel ukash kart satışı bu adreste. Her zaman kaliteli pin numarası almak için mutlaka bize ulaşın. Ukash 19 haneli bir kartdır. Bu kart ile bir çok siteden alış veriş yapabilmektesiniz. -
Wrzesień 2018 PDF

 

"Bieg Szewców"

Dnia 21.09.18r. na stawach wędkarskich odbył się 40 Bieg Szewców. Na trasie 1 km rywalizowały dziewczynki i chłopcy z klas IV-VI , a młodzież z klas VII-VIII, III G miała do pokonania trasę 2,5 km. Szkołę z Gorzowa reprezentowała 15 osobowa ekipa.
Na II miejscu podium uplasowała się w kategorii IV-VI dziewcząt - MILENA RYBAK. Również wysokie miejsce 4 i 5 zajęły: AGNIESZKA KRUCKA oraz MARTYNA REMSAK. W kategorii- młodzież, III miejsce zajął BARTOSZ BEDNARCZYK, natomiast DAMIAN RYBAK uplasował się na 4 miejscu. Wysokie, bo 4 miejsce zajęła GABRIELA KOZIOŁ. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy wysokich miejsc oraz co ważne- zaangażowania, którego nikomu nie brakowało. 

Pamiętajcie : "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" - św. Augustyn - niech ten cytat idzie z Wami przez całe życie, nie tylko sportowe.

20180921 124337

aparat31


 

Otwarcie nowego miejsca spotkań i rekreacji

 

2018.09.21 3

 

aparat31

 


 Apel

W dniu 18 września odbył się apel poświęcony 79 rocznicy agresji ZSRR na Polskę.

Tadeusz Witos - w rocznicę deportacji

Usiądź Sybiraku, wygodnie w fotelu
I powspominaj, mój ty drogi przyjacielu,
Jak w mroźny luty przed wieloma laty
Wieziono nas na Sybir, w łagry lub za kraty,
Bez sądu i wyroku, daleko od kraju
W odległe, śnieżne miejsca sowieckiego „raju".

dsc06338 


Spotkanie z policjantem

 

Dnia 14.09.2018r. w szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy pierwszej
z policjantami z Komisariatu Policji w Chełmku. Spotkania te organizowane są co roku w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły". 

Funkcjonariusze przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęcali do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe. Przestrzegali najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni. Zwrócili uwagę również na to, jak ważna jest jazda w foteliku i zapinanie pasów bezpieczeństwa w samochodzie oraz przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi. Mamy nadzieję, że z przekazanych w czasie spotkania porad, najmłodsi będą korzystać przez cały rok szkolny.

DSC06331

 


Kolejna odsłona Narodowego Czytania
w rocznicę 100-lecia odzyskania
przez Polskę niepodległości

 

      W Samorządowym Zespole Szkół w Gorzowie pod patronatem bibliotek szkolnej i publicznej już 7 września miała miejsce kolejna odsłona Narodowego Czytania. Przedsięwzięcie odbyło się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa formuła akcji, podczas której przybliżyliśmy uczniom, aż dwie lektury. "Przedwiośnie" St. Żeromskiego oraz jeden z 44 tekstów Antologii Niepodległości. Wszyscy uczestnicy mogli ostemplować swoje książki pamiątkową pieczęcią dokumentującą wydarzenie.

 

Biblioteki

dsc06311


Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 

3 września 2018 roku uczniowie Samorządowego Zespołu Szkól w Gorzowie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w kościele.

Po mszy świętej, uroczystej akademii pani dyrektor Lucyna Elżbieciak powitała wszystkich, a w szczególnosci uczniów klasy pierwszej rozpoczynających naukę
w szkole i życzyła  udanego roku pełnego sukcesów i radości.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Życzymy wszystkim udanego roku, doskonałych ocen, radości i odkrycia
w sobie nowych pasji i talentów!

 

szkola11

 
Top free joomla themes, business hosting.

Kontakt

 

Samorządowy Zespół Szkół
im. Marii Konopnickiej
w Gorzowie
32-660 Chełmek
ul. Szkolna 3, Gorzów
tel/fax: (033) 846-14-75

mail: sekretariat@szsgorzow.pl

Galeria Zdjęć

Prace uczniów

 

ORIGAMI

Nagrody dla uczniów "Wiktory"

statuetka

"Przyjaciel szkoły"


 DSC4641

Cytaty

Albert Camus

"Z przyjaźnią sprawa nie jest taka prosta. Długo i z trudem się ją zdobywa, ale kiedy się już przyjaźń posiadło, nie sposób się od niej uwolnić, trzeba stawić czoła."

Zegar

Data

Statystyka

Odsłon : 254720