ukash Ukash Satın Almak İçin Doğru adrestesiniz. En ucuz en güncel ukash kart satışı bu adreste. Her zaman kaliteli pin numarası almak için mutlaka bize ulaşın. Ukash 19 haneli bir kartdır. Bu kart ile bir çok siteden alış veriş yapabilmektesiniz. -
Program „Aktywna tablica” PDF

 

Nasza szkoła w roku 2017 przystąpiła do Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica". Program finansowany jest w 80% ze środków budżetu państwa, natomiast w 20% z wkładu własnego organów prowadzących szkołę.

Głównym celem Programu jest umożliwienie wykorzystywania w procesie dydaktycznym nowoczesnych pomocy dydaktycznych, podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli przez zmianę sposobu myślenia o możliwościach wykorzystania nowych technologii oraz upowszechnienie interaktywnych metod pracy na zajęciach edukacyjnych z różnych przedmiotów.

W ramach Programu „Aktywna tablica" nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w kwocie 14 tysięcy złotych. Wkład własny w realizację programu wyniósł 3500 złotych. Pozwoliło to na zakup monitora interaktywnego. Zakupiony sprzęt jest bardzo chętnie wykorzystywany w trakcie prowadzonych zajęć i sprawia, że lekcje są ciekawsze, wzrasta też motywacja uczniów do nauki. Uczniowie zyskali większe możliwości rozwoju poznawczego i społecznego oraz szansę na rozwijanie zainteresowań i uzdolnień, a szkoła wzbogaciła swoją bazę dydaktyczną o nowoczesny sprzęt.

 
Top free joomla themes, business hosting.

Kontakt

 

Samorządowy Zespół Szkół
im. Marii Konopnickiej
w Gorzowie
32-660 Chełmek
ul. Szkolna 3, Gorzów
tel/fax: (033) 846-14-75

mail: sekretariat@szsgorzow.pl

Galeria Zdjęć

Prace uczniów

 

ORIGAMI

Nagrody dla uczniów "Wiktory"

statuetka

"Przyjaciel szkoły"


 DSC4641

Cytaty

Arystoteles

"Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku jest wykształcenie"

Zegar

Data

Statystyka

Odsłon : 210564