ukash Ukash Satın Almak İçin Doğru adrestesiniz. En ucuz en güncel ukash kart satışı bu adreste. Her zaman kaliteli pin numarası almak için mutlaka bize ulaşın. Ukash 19 haneli bir kartdır. Bu kart ile bir çok siteden alış veriş yapabilmektesiniz. -
Lekcje biblioteczne 2014/2015

BAJKOTERAPIA

 

Biblioteki Szkolna i Publiczna w Gorzowie wprowadziły elementy bajkoterapii na lekcjach bibliotecznych wśród najmłodszych uczniów. Spotkania biblioteczne to czas radości i dobrej zabawy, kontaktu z książką, z tekstem, wiedzą. Ma się poczucie, że to nie tylko dobra zabawa, ale inwestycja w przyszłość, zapewnienie wsparcia naszym podopiecznym, pomoc w odzyskaniu wiary w siebie i wskazanie wzorów postępowania w codziennym życiu. Uczestnicy spotkań z zainteresowaniem odsłuchali bajki o „Grzybie Borowiku" autorstwa Agnieszki Łaby, chętnie rozmawiali na temat problemów poruszanych w utworze, a następnie wykonali ilustrację. Pani dyrektor Lucyna Elżbieciak z zainteresowaniem oglądała pace uczniów, które zostały umieszczone w klasopracowniach.

Bibliotekarki z Gorzowa

DSC 0241

 

DSC 0255

 

IMG 0421

 

IMG 0429


Święto Pluszowego Misia

 

Biblioteki szkolna i publiczna kolejny raz zorganizowały Światowy Dzień Pluszowego Misia. W spotkaniu wzięły udział klasy I-III szkoły podstawowej. Grupa aktywu bibliotecznego (tj. Daria Czopek, Hanna Gołąb, Lidia Klima, Gabriela Kozioł, Oliwia Suder oraz Karolina Tarkowska) przedstawiła historię Misia, przygotowała zabawy ruchowe i zadbała o oprawę muzyczną.
Gościem honorowym spotkania była Pani Dyrektor Samorządowego Zespołu Szkół
w Gorzowie Lucyna Elżbieciak.

DSC 0595


SPOTKANIE POETYCKIE Z OKAZJI
120 ROCZNICY URODZIN JULIANA TUWIMA

 

Uczniowie klas I-III oraz IV i V przypomnieli sobie życie i twórczość Juliana Tuwima. Odczytali jego najbardziej znane wiersze. Najważniejsze informacje udokumentowali na bristolu. Wykonane prace zostały umieszczone na gazetkach klasowych.

DSC 0381

DSC 0348

DSC 0403

DSC 0365


PIERWSZE WIZYTY W BIBLIOTECE

 

Uczniowie klas I-III SP pierwszy raz w tym roku szkolnym odwiedzili bibliotekę. Przypomnieli sobie zasady wypożyczeń oraz wymienili zalety czytania. Wspólnie powiedzieli jak należy odchodzić się z książką, aby jak najdłużej służyła innym.

Klasa II

DSC 0331

 

Klasa III

DSC 0325

 

 
Top free joomla themes, business hosting.

Kontakt

 

Samorządowy Zespół Szkół
im. Marii Konopnickiej
w Gorzowie
32-660 Chełmek
ul. Szkolna 3, Gorzów
tel/fax: (033) 846-14-75

mail: sekretariat@szsgorzow.pl

Galeria Zdjęć

Prace uczniów

 

ORIGAMI

Nagrody dla uczniów "Wiktory"

statuetka

"Przyjaciel szkoły"


 DSC4641

Cytaty

Platon

Myśleć, to co prawdziwe,
czuć, to co piękne
i kochać co dobre
– w tym cel życia

Zegar

Data

Statystyka

Odsłon : 210566