ukash Ukash Satın Almak İçin Doğru adrestesiniz. En ucuz en güncel ukash kart satışı bu adreste. Her zaman kaliteli pin numarası almak için mutlaka bize ulaşın. Ukash 19 haneli bir kartdır. Bu kart ile bir çok siteden alış veriş yapabilmektesiniz. -
Lekcje biblioteczne 2017/2018 PDF

 

Wielkanocne spotkanie z twórczością ks. Jana Twardowskiego

 

W bibliotece publicznej oraz szkolnej odbyło się spotkanie z twórczością księdza Jana Twardowskiego. Uczniowie klasy czwartej odczytali teksty o tematyce wielkanocnej. Rozmawiali o zwyczajach związanych z tym wiosennym świętem. Zapoznali się z symboliką Świąt Wielkiej Nocy. Ozdobili papierowe pisanki i wykonali wspólny plakat.

W2

W4


Ślubowanie klasy I na czytelnika

 

W bibliotece szkolnej odbyło się ślubowanie klasy I na czytelnika. Uczennice z aktywu bibliotecznego przygotowały mini przedstawienie teatralne pt.: "Czerwony Kapturek". Do inscenizacji wykorzystały kukiełki i w ciekawy sposób zachęciły swoich młodszych przyjaciół do czytania oraz aktywnego korzystania z biblioteki. Zadbały o oprawę muzyczną i przygotowały zagadki dotyczące literatury dziecięcej.

 DSC 4801


Klucz do szczęścia to wymarzony zawód

 

 W bibliotece publicznej oraz szkolnej przeprowadzono lekcję biblioteczną w grupie "0" na temat dawnych i współczesnych zawodów. Dzieci opowiadały o tym kim chciałyby zostać w przyszłości... lekarzami, piłkarzami, księżniczkami, policjantami. Poznawały różne zawody, między innymi posiłkując się wspaniałymi wierszami. Najważniejszym przesłaniem lekcji był szacunek do pracy i do ludzi ją wykonujących.


DSC 4512 DSC 4517

DSC 4518


"Pluszowy Miś poznaje Polskę"

 

Biblioteka szkolna i publiczna zorganizowały teatrzyk kukiełkowy z okazji Dnia Pluszowego Misia. Uczennice Hanna Gołąb, Lidia Klima, Karolina Tarkowska, Gabrysia Kozioł, Oliwia Kozioł, Daria Czopek oprowadziły misia Karolka po pięknej Polsce, przybliżyły symbole i święta narodowe oraz historię naszego kraju. W spotkaniu wzięły udział klasy I-III szkoły podstawowej, grupa 0 oraz przedszkolaczki. Grupa aktywu bibliotecznego zadbała również o oprawę muzyczna całego przedsięwzięcia.

DSC 4274

DSC 4288

DSC 4295

DSC 4303

DSC 4300

DSC 4279

 


KLASOWE GRANIE 

 

W bibliotece odbyło się kilka lekcji bibliotecznych podczas, których uczniowie mogli zagrać w swoje ulubione gry. Spotkaniom towarzyszył śmiech, zabawa i dobry humor. Integracja klasowa przebiegła pomyślnie.

Klasa IV

 DSC 4057

Klasa II g

DSC 4090

Klasa V

DSC 4127

DSC 4130

Klasa VI

DSC 41231


Kolory jesieni

 

Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej wzięli udział w lekcji bibliotecznej
o tematyce jesiennej. Odsłuchali głośnego czytania fr. książki „Agatka szuka śladów jesieni", następnie wymieniali elementy krajobrazu charakterystyczne dla tej pory roku. Na zakończenie zajęć wykonali plakat Pani Jesieni.

Klasa I

DSC 4065

 

Klasa II

DSC 4121

 

Klasa III a

DSC 4118

 

Klasa III b

DSC 4105

 

 


Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

 

To święto, którego najważniejszymi bohaterami są dzieci. Czytanie im na głos wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Data 29 września nawiązuje do urodzin Janiny Porazińskiej - autorki książek dla dzieci i młodzieży.

DSC 3950

DSC 3952

 

DSC 3954

 

 


DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE V :)

 

Uczennice klasy piątej przygotowały dla swoich kolegów z klasy miłą niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka. Upiekły pyszne babeczki i przygotowały zabawy integrujące klasę.

DSC 3958

DSC 3959

DSC 3960

 

 
Top free joomla themes, business hosting.

Kontakt

 

Samorządowy Zespół Szkół
im. Marii Konopnickiej
w Gorzowie
32-660 Chełmek
ul. Szkolna 3, Gorzów
tel/fax: (033) 846-14-75

mail: sekretariat@szsgorzow.pl

Galeria Zdjęć

Prace uczniów

 

ORIGAMI

Nagrody dla uczniów "Wiktory"

statuetka

"Przyjaciel szkoły"


 DSC4641

Cytaty

Stefan Żeromski
"Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."

Zegar

Data

Statystyka

Odsłon : 303847